jQuery Countdown (7.x-1.1) - en to ru translation catalogue (18 entries)

en: User interface
ru: Интерфейс пользователя

en: Year
ru: Год

en: Month
ru: Месяц

en: Week
ru: Неделя

en: Day
ru: День

en: W
ru: З

en: Weeks
ru: Недели

en: Hour
ru: Час

en: Minute
ru: Минута

en: Second
ru: Секунда

en: Days
ru: Дни

en: Months
ru: Месяцы

en: Hours
ru: Часы

en: Seconds
ru: Секунды

en: Minutes
ru: Минуты

en: Miscellaneous
ru: Разное

en: Years
ru: Годы

en: M
ru: М
