jQuery Countdown (7.x-1.1) - en to te translation catalogue (9 entries)

en: User interface
te: వాడుకరి అంతరవర్తి

en: Year
te: సంవత్సరం

en: Month
te: నెల

en: Week
te: వారం

en: Day
te: రోజు

en: Hour
te: గంట

en: Minute
te: నిమిషం

en: Second
te: క్షణం

en: Months
te: నెలలు
