jQuery Countdown (7.x-1.1) - en to uk translation catalogue (21 entries)

en: User interface
uk: Інтерфейс користувача

en: Year
uk: Рік

en: Month
uk: Місяць

en: Week
uk: Тиждень

en: Day
uk: День

en: W
uk: Зх

en: Weeks
uk: Тижні

en: Hour
uk: Година

en: Minute
uk: Хвилина

en: Second
uk: Другий

en: Days
uk: Дні(в)

en: Months
uk: Місяці

en: Hours
uk: Годин(и)

en: Seconds
uk: Секунди

en: Minutes
uk: Хвилини

en: Miscellaneous
uk: Різне

en: Years
uk: Роки

en: M
uk: Мс

en: Message format
uk: Формат повідомлення

en: Event name
uk: Назва події

en: J
uk: Н
