jQuery Countdown (7.x-1.1) - en to az translation catalogue (8 entries)

en: User interface
az: İstifadəçi interfeysi

en: Year
az: İl

en: Month
az: Ay

en: Day
az: Gün

en: Hour
az: Saat

en: Minute
az: Dəqiqə

en: Second
az: Saniyə

en: Seconds
az: Saniyələr
