jQuery Countdown (7.x-1.0) - en to de translation catalogue (17 entries)

en: User interface
de: Benutzeroberfläche

en: Year
de: Jahr

en: Month
de: Monat

en: Week
de: Woche

en: Day
de: Tag

en: Weeks
de: Wochen

en: Hour
de: Stunde

en: Second
de: Sekunde

en: Days
de: Tage

en: Months
de: Monate

en: Hours
de: Stunden

en: Seconds
de: Sekunden

en: Minutes
de: Minuten

en: Miscellaneous
de: Diverses

en: Years
de: Jahre

en: Message format
de: Nachrichtenformat

en: Event name
de: Ereignisname
