jQuery Countdown (7.x-1.0) - en to eo translation catalogue (7 entries)

en: User interface
eo: Uzanta interfaco

en: Year
eo: Jaro

en: Month
eo: Monato

en: Day
eo: Tago

en: Hour
eo: Horo

en: Minute
eo: Minuto

en: Second
eo: Sekundo
