jQuery Countdown (7.x-1.1) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: User interface
jv: Polatan panganggo

en: Year
jv: Tahun

en: Month
jv: Wulan

en: Week
jv: Pekan

en: Day
jv: Dina
