jQuery Countdown (7.x-1.0) - en to ro translation catalogue (10 entries)

en: User interface
ro: Interfața utilizatorului

en: Year
ro: Anul

en: Month
ro: Lună

en: Week
ro: Săptămână

en: Day
ro: Zi

en: W
ro: V

en: Hour
ro: Oră

en: Minute
ro: Minut

en: Second
ro: Secundă

en: Seconds
ro: Secunde
