jQuery Countdown (7.x-1.1) - en to sk translation catalogue (15 entries)

en: User interface
sk: Používateľské rozhranie

en: Year
sk: Rok

en: Month
sk: Mesiac

en: Week
sk: Týždeň

en: Day
sk: Deň

en: W
sk: Z

en: Weeks
sk: Týždne

en: Hour
sk: Hodina

en: Minute
sk: Minúta

en: Second
sk: Sekunda

en: Days
sk: Dni

en: Hours
sk: Hodiny

en: Seconds
sk: Sekundy

en: Minutes
sk: Minúty

en: Miscellaneous
sk: Rôzne
