jQuery Countdown (7.x-1.1) - en to tr translation catalogue (16 entries)

en: User interface
tr: Kullanıcı arayüzü

en: Year
tr: Yıl

en: Month
tr: Ay

en: Week
tr: Hafta

en: Day
tr: Gün

en: W
tr: B

en: Weeks
tr: Hafta

en: Hour
tr: Saat

en: Minute
tr: Dakika

en: Second
tr: Saniye

en: Days
tr: Günler

en: Months
tr: Aylar

en: Hours
tr: Saat

en: Seconds
tr: Saniye

en: Minutes
tr: Dakika

en: Miscellaneous
tr: Çeşitli
