jQuery Countdown Timer (7.x-1.6) - en to ca translation catalogue (5 entries)

en: 1 minute | @count minutes
ca[0]: 1 minut
ca[1]: @count minuts

en: 1 hour | @count hours
ca[0]: 1 hora
ca[1]: @count hores

en: 1 day | @count days
ca[0]: 1 dia
ca[1]: @count dies

en: 1 second | @count seconds
ca[0]: 1 segon
ca[1]: @count segons

en: 1 week | @count weeks
ca[0]: 1 setmana
ca[1]: @count setmanes
