jQuery Countdown Timer (7.x-1.6) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: 1 minute | @count minutes
el[0]: 1 λεπτό
el[1]: @count λεπτά

en: 1 hour | @count hours
el[0]: 1 ώρα
el[1]: @count ώρες

en: 1 day | @count days
el[0]: 1ημέρα
el[1]: @count ημέρες

en: 1 second | @count seconds
el[0]: 1 δευτερόλεπτο
el[1]: @count δευτερόλεπτα

en: 1 week | @count weeks
el[0]: 1 εβδομάδα
el[1]: @count εβδομάδες
