jQuery Countdown Timer (7.x-1.6) - en to hu translation catalogue (5 entries)

en: 1 minute | @count minutes
hu[0]: 1 perc
hu[1]: @count perc

en: 1 hour | @count hours
hu[0]: 1 óra
hu[1]: @count óra

en: 1 day | @count days
hu[0]: 1 nap
hu[1]: @count nap

en: 1 second | @count seconds
hu[0]: 1 másodperc
hu[1]: @count másodperc

en: 1 week | @count weeks
hu[0]: 1 hét
hu[1]: @count hét
