jQuery Countdown Timer (7.x-1.6) - en to nl translation catalogue (7 entries)

en: 1 minute | @count minutes
nl[0]: 1 minuut
nl[1]: @count minuten

en: 1 hour | @count hours
nl[0]: 1 uur
nl[1]: @count uur

en: 1 day | @count days
nl[0]: 1 dag
nl[1]: @count dagen

en: 1 second | @count seconds
nl[0]: 1 seconde
nl[1]: @count seconden

en: 1 week | @count weeks
nl[0]: 1 week
nl[1]: @count weken

en: Timer font size
nl: Lettergrootte timer

en: Timer date
nl: Datum timer
