jQuery Countdown Timer (7.x-1.7) - en to de translation catalogue (6 entries)

en: 1 minute | @count minutes
de[0]: 1 Minute
de[1]: @count Minuten

en: 1 hour | @count hours
de[0]: 1 Stunde
de[1]: @count Stunden

en: 1 day | @count days
de[0]: 1 Tag
de[1]: @count Tage

en: 1 second | @count seconds
de[0]: 1 Sekunde
de[1]: @count Sekunden

en: 1 week | @count weeks
de[0]: 1 Woche
de[1]: @count Wochen

en: This module provides a block with a jQuery countdown timer
de: Dieses Modul stellt einen Block mit einem jQuery-Countdown-Timer zur Verfügung.
