jQuery Countdown Timer (7.x-1.7) - en to he translation catalogue (5 entries)

en: 1 minute | @count minutes
he[0]: דקה אחת
he[1]: @count דקות

en: 1 hour | @count hours
he[0]: שעה אחת
he[1]: @count שעות

en: 1 day | @count days
he[0]: יום אחד
he[1]: @count ימים

en: 1 second | @count seconds
he[0]: שניה אחת
he[1]: @count שניות

en: 1 week | @count weeks
he[0]: שבוע אחד
he[1]: @count שבועות
