jQuery Countdown Timer (7.x-1.7) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: 1 minute | @count minutes
hi[0]: 1 मिनट
hi[1]: @count मिनट

en: 1 hour | @count hours
hi[0]: @count घंटे

en: 1 day | @count days
hi[0]: एक दिन
hi[1]: @count दिन

en: 1 second | @count seconds
hi[0]: १ सेकंड
hi[1]: @count सेकंड

en: 1 week | @count weeks
hi[0]: एक सप्ताह
hi[1]: @count सप्ताह
