jQuery Countdown Timer (7.x-1.7) - en to id translation catalogue (5 entries)

en: 1 minute | @count minutes
id[0]: 1 menit
id[1]: @count menit

en: 1 hour | @count hours
id[0]: 1 jam
id[1]: @count jam

en: 1 day | @count days
id[0]: 1 hari
id[1]: @count hari

en: 1 second | @count seconds
id[0]: 1 detik
id[1]: @count detik

en: 1 week | @count weeks
id[0]: 1 pekan
id[1]: @count pekan
