jQuery Countdown Timer (7.x-1.7) - en to sk translation catalogue (5 entries)

en: 1 minute | @count minutes
sk[0]: 1 minúta
sk[1]: @count minúty
sk[2]: @count minút

en: 1 hour | @count hours
sk[0]: 1 hod
sk[1]: @count hod
sk[2]: @count hod

en: 1 day | @count days
sk[0]: @count deň
sk[1]: @count dni
sk[2]: @count dní

en: 1 second | @count seconds
sk[0]: 1 sekunda
sk[1]: @count sekundy
sk[2]: @count sekúnd

en: 1 week | @count weeks
sk[0]: @count týždeň
sk[1]: @count týždne
sk[2]: @count týždňov
