jQuery GPS (7.x-1.1) - en to da translation catalogue (5 entries)

en: To
da: Til

en: From
da: Fra

en: User Interface
da: Brugergrænseflade

en: Map Width
da: Kortbredde

en: Map Height
da: Korthøjde
