jQuery GPS (7.x-1.1) - en to ja translation catalogue (6 entries)

en: To
ja: 宛先

en: From
ja: 送信元

en: User Interface
ja: ユーザーインターフェース

en: Google Maps API Key
ja: GoogleマップAPIキー

en: Map Width
ja: 地図の幅

en: Map Height
ja: 地図の高さ
