jQuery GPS (7.x-1.1) - en to nl translation catalogue (9 entries)

en: To
nl: Naar

en: From
nl: Van

en: User Interface
nl: Gebruikersinterface

en: Google Maps API Key
nl: Google Maps API-sleutel

en: Map Width
nl: Kaartbreedte

en: Map Height
nl: Kaarthoogte

en: jQuery GPS Settings
nl: jQuery-GPS-instellingen

en: Configure jQuery GPS settings.
nl: jQuery GPS-instellingen wijzigen.

en: You can get it <a href="@url" target="_blank">here</a>
nl: U kunt het <a href="@url" target="_blank">hier</a> krijgen
