jQuery GPS (7.x-1.1) - en to pl translation catalogue (6 entries)

en: To
pl: Do

en: From
pl: Od

en: User Interface
pl: Interfejs użytkownika

en: Google Maps API Key
pl: Klucz API map Google

en: Map Width
pl: Szerokość mapy

en: Map Height
pl: Wysokość mapy
