jQuery GPS (7.x-1.1) - en to uk translation catalogue (6 entries)

en: To
uk: До

en: From
uk: Від

en: User Interface
uk: Інтерфейс користувача

en: Google Maps API Key
uk: Ключ від Google Maps API

en: Map Width
uk: Ширина карти

en: Map Height
uk: Висота карти
