jQuery GPS (7.x-1.1) - en to de translation catalogue (6 entries)

en: To
de: An

en: From
de: Von

en: User Interface
de: Benutzeroberfläche

en: Map Height
de: Kartenhöhe

en: Set the width of the map (e.g. 100 for 100px)
de: Breite der Karte festlegen (z. B. 100 für 100px)

en: Set the height of the map (e.g 100 for 100px)
de: Höhe der Karte festlegen (z. B. 100 für 100px)
