Jquery jsTree (7.x-2.0-beta2) - en to de translation catalogue (6 entries)

en: Fields
de: Felder

en: Not installed
de: Nicht installiert

en: Installed
de: Installiert

en: Sort
de: Sortieren

en: Checkbox
de: Kontrollkästchen

en: jsTree library
de: jsTree Bibliothek
