Jquery jsTree (7.x-2.0-beta2) - en to pl translation catalogue (5 entries)

en: Fields
pl: Pola

en: Not installed
pl: Niezainstalowany

en: Installed
pl: Zainstalowane

en: Sort
pl: Sortowanie

en: Checkbox
pl: Pole wyboru
