Jquery jsTree (7.x-2.0-beta2) - en to sv translation catalogue (5 entries)

en: Fields
sv: Fält

en: Not installed
sv: Inte installerad.

en: Installed
sv: Installerad

en: Sort
sv: Sortera

en: Checkbox
sv: Kryssruta
