Jquery jsTree (7.x-2.0-beta2) - en to uk translation catalogue (5 entries)

en: Fields
uk: Поля

en: Not installed
uk: Не встановлено

en: Installed
uk: Встановлено

en: Sort
uk: Впорядкувати

en: Checkbox
uk: Прапорець
