Jquery jsTree (7.x-2.0-beta3) - en to da translation catalogue (5 entries)

en: Fields
da: Felter

en: Not installed
da: Ikke installeret

en: Installed
da: Installeret

en: Sort
da: Sortér

en: %name: illegal value.
da: %name: ugyldig værdi.
