Jquery jsTree (7.x-2.0-beta3) - en to he translation catalogue (6 entries)

en: Fields
he: שדות

en: Not installed
he: לא מותקן

en: Installed
he: מותקן

en: Sort
he: מיון

en: %name: illegal value.
he: %name: ערך בלתי חוקי.

en: Checkbox
he: תיבת סימון
