Jquery jsTree (7.x-2.0-beta3) - en to hu translation catalogue (6 entries)

en: Fields
hu: Mezők

en: Not installed
hu: Nincs telepítve

en: Installed
hu: Telepített

en: Sort
hu: Sorbarendezés

en: %name: illegal value.
hu: %name: érvénytelen érték.

en: Checkbox
hu: Jelölőnégyzet
