Jquery jsTree (7.x-2.0-beta3) - en to id translation catalogue (5 entries)

en: Fields
id: Bidang isian

en: Not installed
id: Tidak terpasang

en: Installed
id: Terinstal

en: Sort
id: Urutkan

en: %name: illegal value.
id: @name: nilai larangan.
