Jquery jsTree (7.x-2.0-beta3) - en to nl translation catalogue (6 entries)

en: Fields
nl: Velden

en: Not installed
nl: Niet geïnstalleerd

en: Installed
nl: Geïnstalleerd

en: Sort
nl: Sorteren

en: %name: illegal value.
nl: %name: niet toegestane waarde.

en: Checkbox
nl: Keuzevakje
