Jquery jsTree (7.x-2.0-beta3) - en to ca translation catalogue (5 entries)

en: Fields
ca: Camps

en: Not installed
ca: No està instal·lat

en: Installed
ca: Instal·lat

en: Sort
ca: Ordenació

en: %name: illegal value.
ca: %name: valor il·legal.
