Jquery jsTree (7.x-2.0-beta3) - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: Fields
cs: Pole

en: Not installed
cs: Nenainstalován

en: Installed
cs: Nainstalováno

en: Sort
cs: Řazení

en: %name: illegal value.
cs: %name: neplatná volba.
