Jquery jsTree (7.x-2.0-beta3) - en to et translation catalogue (5 entries)

en: Fields
et: Väljad

en: Not installed
et: Paigaldamata

en: Installed
et: Paigaldatud

en: Sort
et: Järjesta

en: %name: illegal value.
et: %name: lubamatu väärtus.
