Jquery jsTree (7.x-2.0-beta3) - en to fi translation catalogue (5 entries)

en: Fields
fi: Kentät

en: Not installed
fi: Asentamatta

en: Installed
fi: Asennettu

en: Sort
fi: Järjestä

en: %name: illegal value.
fi: %: kielletty arvo.
