Jquery jsTree (7.x-2.0-beta3) - en to ja translation catalogue (6 entries)

en: Fields
ja: フィールド

en: Not installed
ja: 未インストール

en: Installed
ja: インストール済み

en: Sort
ja: 並べ替え

en: %name: illegal value.
ja: '%name' は不正な値です。

en: Checkbox
ja: チェックボックス
