jQuery Msg Alert (7.x-1.0) - en to ca translation catalogue (6 entries)

en: User interface
ca: Interfície d'usuari

en: download
ca: descarrega

en: Error message
ca: Missatge d'error

en: Warning message
ca: Missatge d'avís

en: Status message
ca: Missatge d'estat

en: Warning: Give to trusted roles only; this permission has security implications.
ca: Avís: Assigneu-lo només als rols de confiança; aquest permís té implicacions en la seguretat.
