jQuery Msg Alert (7.x-1.0) - en to et translation catalogue (6 entries)

en: User interface
et: Kasutajaliides

en: Class name
et: Klassi nimi

en: Error message
et: Veateade

en: Warning message
et: Hoiatus

en: Status message
et: Olekuteade

en: Warning: Give to trusted roles only; this permission has security implications.
et: Hoiatus: Määra ainult usaldusväärsetele rollidele; see õigus mõjutab lehe turvalisust.
