jQuery Msg Alert (7.x-1.0) - en to fr translation catalogue (8 entries)

en: User interface
fr: Interface utilisateur

en: download
fr: télécharger

en: Class name
fr: Nom de la classe

en: Default title
fr: Titre par défaut

en: Error message
fr: Message d'erreur

en: Warning message
fr: Message d'avertissement

en: Status message
fr: Message d'état

en: Warning: Give to trusted roles only; this permission has security implications.
fr: Attention : ne l'attribuer qu'à des rôles de confiance ; cette permission touche à la sécurité.
