jQuery Msg Alert (7.x-1.0) - en to id translation catalogue (5 entries)

en: User interface
id: Antarmuka pengguna

en: Error message
id: Pesan kesalahan

en: Warning message
id: Pesan peringatan

en: Status message
id: Pesan status

en: Warning: Give to trusted roles only; this permission has security implications.
id: Peringatan: Berikan hanya untuk pemeran terpercaya; kewenangan ini mempengaruhi keamanan.
