jQuery Msg Alert (7.x-1.0) - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: User interface
lv: Lietotāja saskarne

en: download
lv: lejupielādes

en: Error message
lv: Kļūdas paziņojums

en: Warning message
lv: Brīdinājuma ziņojums

en: Status message
lv: Statusa paziņojums

en: Warning: Give to trusted roles only; this permission has security implications.
lv: Brīdinājums: Piešķiriet tikai uzticamām lomām; šī atļauja ir saistīta ar drošību.
