jQuery Msg Alert (7.x-1.0) - en to ro translation catalogue (5 entries)

en: User interface
ro: Interfața utilizatorului

en: Error message
ro: Mesaj de eroare

en: Warning message
ro: Mesaj avertizare

en: Status message
ro: Mesaj de stare

en: Warning: Give to trusted roles only; this permission has security implications.
ro: Avertisment: A se acorda numai rolurilor care prezintă încredere; această permisiune are implicații de securitate.
