jQuery Msg Alert (7.x-1.0) - en to tr translation catalogue (7 entries)

en: User interface
tr: Kullanıcı arayüzü

en: download
tr: İndir

en: Class name
tr: Sınıf adı

en: Error message
tr: Hata mesajı

en: Warning message
tr: Uyarı mesajı

en: Status message
tr: Durum mesajı

en: Warning: Give to trusted roles only; this permission has security implications.
tr: Uyarı: Sadece güvenilir rollere verin; bu iznin güvenlik etkileri vardır.
