jQuery Msg Alert (7.x-1.0) - en to az translation catalogue (5 entries)

en: User interface
az: İstifadəçi interfeysi

en: Error message
az: Xəta mesajı

en: Warning message
az: Xəbərdarlıq mesajı

en: Status message
az: Status mesajı

en: Warning: Give to trusted roles only; this permission has security implications.
az: Xəbərdarlıq: Yalnız etibarlı rollara verin; bu icazənin təhlükəsizlik təsirləri var.
