jQuery Msg Alert (7.x-1.0) - en to pl translation catalogue (7 entries)

en: User interface
pl: Interfejs użytkownika

en: download
pl: pobierz

en: Default content
pl: Domyślna zawartość

en: Error message
pl: Komunikat o błędzie

en: Warning message
pl: Ostrzeżenie

en: Status message
pl: Komunikat

en: Warning: Give to trusted roles only; this permission has security implications.
pl: Uwaga: tylko dla zaufanych ról; to uprawnienie dotyczy bezpieczeństwa.
