jQuery Msg Alert (7.x-2.0) - en to ar translation catalogue (7 entries)

en: User interface
ar: واجهة المستخدم

en: Yes
ar: نعم

en: No
ar: لا

en: Error message
ar: رسالة الخطأ

en: Warning message
ar: رسالة التحذير

en: Status message
ar: رسالة الحالة

en: Warning: Give to trusted roles only; this permission has security implications.
ar: تحذير : هذه الصلاحية تؤثر على الأمن، لا تمنحها إلا للأدوار الموثوق بها.
