jQuery Msg Alert (7.x-2.0) - en to da translation catalogue (8 entries)

en: User interface
da: Brugergrænseflade

en: Yes
da: Ja

en: No
da: Nej

en: Class name
da: Klassenavn

en: Error message
da: Fejlmeddelelse

en: Warning message
da: Advarsel

en: Status message
da: Statusmeddelelse

en: Warning: Give to trusted roles only; this permission has security implications.
da: Advarsel: Giv kun til betroede roller; denne tilladelse har sikkerhedsmæssige implikationer.
